Ziraat Bankasından Paparaya Nasıl Para Gönderilir?

İşlemini ister papara.com adresinden istersen de Papara uygulaman üzerinden gerçekleştirebilirsin. Hesabına giriş yaptıktan sonra Para Transferi menüsünde yer alan Para Gönder seçeneğine girerek Papara No/IBAN adımlarını takip edip ışık hızında para gönderebilirsin.

Ziraattan Paparaya nasıl para gönderilir?

Ziraat Mobil ya da İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra FAST menüsü seçilmesine gerek bulunmamaktadır. Para Transferleri > Başka Hesaba Havale/EFT adımları izlenerek FAST işlemi gerçekleştirilebilir, eğer işlem kriterleri FAST’a uygunsa, işlem FAST olarak gerçekleştirilir.

Banka hesabından Paparaya nasıl para atılır?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Ziraatten Paparaya Havale ne zaman hesaba geçer?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir. Havale/EFT ile ya da ATM’den kartsız işlemle para yatırdıktan sonra paran en kısa sürede hesabına yüklenir.

Hangi bankalardan Papara ya para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

You might be interested:  Set Para Nasıl Kazanılır?

Ziraat Bankası ne kadar havale ücreti alıyor?

Bankacılık Hizmetleri ile Ücret ve Komisyonları

İŞLEM TÜRÜ (TL İŞLEMLERİ) ÜCRET KOMİSYON ORANI VEYA TUTARI
250 TL üstü % 0,5 (binde beş )
3.3.3. Gelen Havale Kasadan Ödeme YP
0-250 USD arası 10 TL
250 USD üstü % 0,75 (onbinde yetmiş beş)

Ziraat kredi kartından hesaba para aktarma nasıl yapılır?

Kredi kartından havale yapmak için:

  1. Eğer limitiniz varsa kredi kartı kullandığınız bankanın mobil ve internet şubesi, banka şubesi ve ATM, telefon bankacılığı ile EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  2. İnternet şubesi ve mobil uygulamadan hava için para transferi bölümünden havale butonunu seçiniz.

Başka banka hesabından Paparaya para atılır mı?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Papara IBAN var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Papara hesabıma başkası nasıl para gönderilir?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Paparada EFT ne zaman hesaba geçer?

EFT ile para gönderme işlemlerinde, para transferi ancak iş günlerinde ve mesai saatleri içinde karşı tarafa ulaşır. Bu nedenle gece EFT ile para gönderme işlemi ancak o geceyi takip eden mesai saatleri içinde karşı tarafın hesabına aktarılır.

Paparaya para ne kadar sürede gelir?

İşlem yoğunluğuna bağlı olarak 5-15 dk içinde paran hesabına geçecektir. Önemli uyarı: Havalenin açıklamasına Papara numaranı yazmayı unutma.

You might be interested:  Tiktok'Ta Ne Kadar Para Kazanıyorlar?

Ziraat Bankası EFT saati kaça kadar?

– Ziraat Bankası EFT saatleri 09:00 ve 16:00 arasındadır. – Geç EFT ise 16:00 ve 17:00 arasındadır. – Garanti EFT saatleri 09:00 – 17:15 saatleri arasındadır. – TEB EFT saatleri 09:00 – 17:15 arasındadır.

Paparaya hangi ATM’den para atılır?

Papara Card sisteminin anlaşmalı oldukları bankaların bankamatiklerinden para işlemleri yapılabilmektedir. Diğer bankaların bankamatiklerinde ise herhangi bir işlem yapılamayacağı gibi bazı bankamatikler büyük oranda hizmet bedeli talep edebilmektedir.

Papara karta hangi bankadan para yatırılır?

Evet, tüm banka ATM’lerinden 7/24 para yatırabilirsin. Üstelik her ay ilk 500 TL ücretsiz!

Kredi kartından Papara ya para gönderilir mi?

Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector