Ziraat Bankkart Para Puan Nerede Kullanılır?

Kartınızda biriktirdiğiniz puanlarınızı Ziraat Bankası altyapısına sahip pos cihazı bulunan işyerlerinde dilediğiniz tutarda kullanabilirsiniz. Puan tutarınız alışverişinizin tamamını karşılıyorsa alışverişinizin tamamını, karşılamıyorsa alışverişinizin bir kısmını puanınızla bedavaya getirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Para Puan Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası Combo Kartı ile üye işyerlerinde yapılan harcamalar Combo Lira olarak geri dönüyor. Bu puanları kullanıcılar alışverişlerinde kullanabiliyor. Ziraat Combo Liralar nakit olarak kullanılamıyor ancak alışverişlerde vatandaşların cebinden para çıkmasını engelliyor. Her Combo Lira 1 TL’ye karşılık geliyor.

Bankkart lira internette nerede kullanılır?

combo lira geçen alışveriş siteleri

 • GittiGidiyor.
 • Hepsiburada.
 • N11.
 • Ziraat Bankkart nerede kullanılır?

  Özellikler

 • Nakit ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsin.​
 • Hesabında para olmasa da her ay Harçlık Avans limitin kadar ekstra alışveriş yapabilirsin.
 • Bankkart kumbara nerelerde kullanılır?

  Kazanılan Bankkart Lira’lar Ziraat Bankası Bankkart işyerleri ve İş Bankası Maximum işyerlerinde kullanılabilecektir.

  Bankkart lira nasıl kullanılır 2021?

  Ziraat Bankası kartlarını kullanarak Bankkart Lira kazanabilir, biriken Bankkart Lira’larınızı hem banka kartı hem kredi kartınızla anlaşmalı üye işyerlerinde harcayabilirsiniz. Bankkart ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden belirlenen oranda standart Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

  You might be interested:  Kağıt Para Rüyada Ne Demek?

  Ziraat chip para nasıl öğrenilir?

  Ziraat SMS bankacılığı ile kredi kartı puan sorgulama: Ziraat SMS Bankacılığı ile sorgulama yapmak adına telefonunuzun SMS bölümüne gelip, BANKKART LIRA yazıp boşluk bırakıp, KARTIN SON ALTI HANESI yazdıktan sonra 4747’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

  Ziraat Bankkart lira Trendyol nasıl kullanılır?

  Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için trendyol.com ve Trendyol mobil üzerinden kampanya kodunu sepetteki ‘İndirim kodu’ alanına girmeleri gerekmektedir. Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır. Alınan kod 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanılabilir.

  Obilet Bankkart lira nasıl kullanılır?

  Kampanya Kuralları ve Koşulları

  SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin OBİLET yazıp 4757’ye Ziraat Bankası’na kayıtlı cep telefonundan bankaya SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir. Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira’lar işlem sonrası müşterinin kartına anında yüklenecektir.

  Banka kartı ile alışveriş yapılır mı?

  Evet, banka kartı ile artık internetten ödeme yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Satın alınmak istenen ürün için ödeme ekranına gelindiğinde ödeme seçeneği olarak “Banka kartı ile öde” butonunu göreceğimiz e-ticaret sitelerinin sayısı çoğalıyor.

  Ziraat Bankkart kredi kartı nedir?

  Ziraat Bankası’​nın sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve Banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM’de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

  Bankkart kredi kartı nedir?

  Bankkart, Size 365 gün 24 saat nakit taşıma riski olmadan alışveriş yapma imkânı sağlar, puan kazandırır. Bankkart’ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Bankkart ile Bankkart Lira kazanabilir, anlaşmalı iş yerlerinde harcayabilirsiniz.

  Bankkart lira Hangi akaryakıt?

  Kazanılan Bankkart Lira’lar 15 Eylül 2021 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

  You might be interested:  Okuyucular soruyor: Para Puan Nerede Kullanılır?

  Bankkart lira siliniyor mu?

  Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamada ‘Müşterilerimizin yaptığı harcamalar nedeniyle kazandığı bankart liralar yıl sonunda silinmiyor. Yeni yıla devredilen para puanlar istenildiği zaman kullanılabilir.’ denildi. 2020 yılında biriken kredi ve banka kartı puanları yeni yıla devredecek.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector