Ziraat Combo Kart Para Puanları Nerede Kullanılır?

Ziraat Bankası’na ait olan Combo kart ile yaptığınız harcamalar sırasında kazandığınız para puanları, alışveriş sırasında kazandığınız için yine alışveriş sırasında kullanabilirsiniz.
Kartınızda biriktirdiğiniz puanlarınızı Ziraat Bankası altyapısına sahip pos cihazı bulunan işyerlerinde dilediğiniz tutarda kullanabilirsiniz. Puan tutarınız alışverişinizin tamamını karşılıyorsa alışverişinizin tamamını, karşılamıyorsa alışverişinizin bir kısmını puanınızla bedavaya getirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Combo Puan Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası Combo Kartı ile üye işyerlerinde yapılan harcamalar Combo Lira olarak geri dönüyor. Bu puanları kullanıcılar alışverişlerinde kullanabiliyor. Ziraat Combo Liralar nakit olarak kullanılamıyor ancak alışverişlerde vatandaşların cebinden para çıkmasını engelliyor. Her Combo Lira 1 TL’ye karşılık geliyor.

Bankkart Combo lira nasıl kullanılır?

Ziraat Bankası kartlarını kullanarak Bankkart Lira kazanabilir, biriken Bankkart Lira’larınızı hem banka kartı hem kredi kartınızla anlaşmalı üye işyerlerinde harcayabilirsiniz. Bankkart ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden belirlenen oranda standart Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

Ziraat chip para nasıl öğrenilir?

Ziraat SMS bankacılığı ile kredi kartı puan sorgulama: Ziraat SMS Bankacılığı ile sorgulama yapmak adına telefonunuzun SMS bölümüne gelip, BANKKART LIRA yazıp boşluk bırakıp, KARTIN SON ALTI HANESI yazdıktan sonra 4747’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

Bankkart liralar ne zamana kadar kullanılır?

Kazanılan Bankkart Lira’lar Ziraat Bankası Bankkart işyerleri ve İş Bankası Maximum işyerlerinde kullanılabilecektir. Kampanyaya katılıp ödül kazanan müşterilerin Bankkart kredi kartlarını 31 Ağustos’a kadar kapatmaları durumunda kazanılan Bankkart Lira’lar geri alınacaktır.

You might be interested:  Sık sorulan: Ziraat Bankası Hesabında Ne Kadar Para Var?

Ziraat Bankası Bankkart combo nedir?

Bir yüzü kredi kartı, bir yüzü banka kartı olan combo özellikli Bankkart ile müşteriler cüzdanında tek bir kart taşıma ve tek şifre kullanma rahatlığına kavuşuyor. Kartın ön yüzünde kredi kartı bilgileri yer alırken, arka yüzünde banka kartı bilgileri ile her iki uygulamanın güvenlik kodu bilgileri yer alıyor.

Ziraat Bankası kaç puana kredi veriyor?

1700-1900 Puan Aralığı: Bu puan aralığında ki banka müşterileri anında kredi kullanabilirler. Bankalar bu puana sahip müşterilerinden gelir belgesi, teminat veya kefil talep etmez.

Bankkart lira internette nerede kullanılır?

combo lira geçen alışveriş siteleri

 • GittiGidiyor.
 • Hepsiburada.
 • N11.
 • Trendyol Bankkart lira nasıl kullanılır?

  Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için trendyol.com ve Trendyol mobil üzerinden kampanya kodunu sepetteki ‘İndirim kodu’ alanına girmeleri gerekmektedir. Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır. Alınan kod 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanılabilir.

  Ziraat hesabımda ne kadar para var?

  Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

  E cüzdan nedir Ziraat Bankası?

  Online alışveriş yapanların sıkça tercih ettiği dijital cüzdan; bankalara ait hesap kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kartların tek bir yerde tanımlanarak oluşturulan ve e-Ticaret işlemleri sırasında ilgili bilgileri otomatik olarak sağlayan elektronik sistemdir.

  Ziraat Bankkart lira silinir mi?

  Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamada ‘Müşterilerimizin yaptığı harcamalar nedeniyle kazandığı bankart liralar yıl sonunda silinmiyor. Yeni yıla devredilen para puanlar istenildiği zaman kullanılabilir.’ denildi. 2020 yılında biriken kredi ve banka kartı puanları yeni yıla devredecek.

  You might be interested:  Atm De Para Nasıl Çekilir?

  Bankkart lira siliniyor mu?

  Bankkart Lira’ların katlanma oranları üye işyeri bazında değişmektedir. Katlı kullanım yapılan işlemlerin iptali veya iadesi durumunda katlı kullanılan Bankkart Lira’lar geri alınır. Alışveriş işlemi içerisindeki müşteriye ait kullanılan Bankkart Lira’lar iade edilir.

  Ziraat banka kartı kaç yıl geçerli?

  İlk bulunan sayı ay, ikinci sayı ise yılı göstermektedir. Kredi kartlarınızın ön yüzünde direkt olarak görebileceğiniz bu sayılar ile kredi kartınızın son kullanma tarihini öğrenebilirsiniz. Bir kredi kartının ortalama kullanım ömrü 2-3 seneyi kapsamaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector