Ziraat Kredi Kartı Para Puan Nasıl Kullanılır?

BankKart Puanlarınızı Ziraat Bankası altyapısı olmayan poslarda kullanamıyorsunuz. Mağazada/işyerinde alışverişinizi tamamlayıp ödeme adımına geldiğinizde kasa görevlisine BankKart Puan kullanmak istediğinizi belirterek kartınızı uzatın. Kartınızdan istediğiniz tutardaki puanın harcanabilmesi için şifrenizi tuşlayın.

Ziraat Bankası Para Puan Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası Combo Kartı ile üye işyerlerinde yapılan harcamalar Combo Lira olarak geri dönüyor. Bu puanları kullanıcılar alışverişlerinde kullanabiliyor. Ziraat Combo Liralar nakit olarak kullanılamıyor ancak alışverişlerde vatandaşların cebinden para çıkmasını engelliyor. Her Combo Lira 1 TL’ye karşılık geliyor.

Ziraat Bankası toplam Bankkart lira nasıl kullanılır?

Ziraat Bankası kartlarını kullanarak Bankkart Lira kazanabilir, biriken Bankkart Lira’larınızı hem banka kartı hem kredi kartınızla anlaşmalı üye işyerlerinde harcayabilirsiniz. Bankkart ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden belirlenen oranda standart Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

Ziraat Bankkart lira Online nerede kullanılır?

combo lira geçen alışveriş siteleri

 • GittiGidiyor.
 • Hepsiburada.
 • N11.
 • Ziraat mobil para puan nasıl bakılır?

  Ziraat SMS bankacılığı ile kredi kartı puan sorgulama: Ziraat SMS Bankacılığı ile sorgulama yapmak adına telefonunuzun SMS bölümüne gelip, BANKKART LIRA yazıp boşluk bırakıp, KARTIN SON ALTI HANESI yazdıktan sonra 4747’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

  Bankkart kumbara nerelerde kullanılır?

  Kazanılan Bankkart Lira’lar Ziraat Bankası Bankkart işyerleri ve İş Bankası Maximum işyerlerinde kullanılabilecektir.

  Ziraat Bankkart lira Trendyol nasıl kullanılır?

  Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için trendyol.com ve Trendyol mobil üzerinden kampanya kodunu sepetteki ‘İndirim kodu’ alanına girmeleri gerekmektedir. Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır. Alınan kod 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanılabilir.

  You might be interested:  Akbank Axess Chip Para Nasıl Kullanılır?

  Obilet Bankkart lira nasıl kullanılır?

  Kampanya Kuralları ve Koşulları

  SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin OBİLET yazıp 4757’ye Ziraat Bankası’na kayıtlı cep telefonundan bankaya SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir. Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira’lar işlem sonrası müşterinin kartına anında yüklenecektir.

  Ziraat adıma para yatmış mı?

  Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

  4747 ücretli mi?

  Ziraat Bankası kredi kartımı limit artırmak üzere 4747 üzerinden SMS ile talepte bulumdum. Ziraat Bankası konu ile alakalı ‘1 SMS ücreti servis sağlayıcı operatör tarafından ücretlendirilir. Bankamız tarafından ücret alınmamaktadır’ diye açıklama yapmış. 100 SMS her yöne mesaj hakkım var.

  4747 nedir?

  Ziraat Bankası 4747 SMS bankacılığı ve 4757 SMS bankacılığı ile şubelere gitmeden, ATM arama uğraşına girmeden ve internet bankacılığıyla zaman kaybetmeden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 4747 SMS bankacılığı ile bankacılık işlemlerinin büyük bir kısmını SMS göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector